Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Kleding/reclamebord-sponsoren

Kleding/reclamebord-sponsoren

Bordsponsoren:


Alatas computers satelieten en GSM www.alatas.nl
Café Aod Bosseve www.aodbosseve.nl
Autotaalglas Weert www.autotaalglas.nl/vestiging/autotaalglas-weert
Becs IT services www.becs.nl
TheBillDoctor www.thebilldoctor.nl
Bohaco www.bohaco.nl
Café de Brouwer www.debrouwerweert.nl
Aannemersbedrijf van Buuren www.vincentvanbuuren.nl
Catering de Molenakker  
Wiel Coolen Installatiebedrijf www.wielcoolen.nl
Cwartier www.cwartier.eu
Van Dils Professional www.vandils.nl
E. Duits CB www.eduits.nl
t Edelsmidje www.edelsmidje.nl
Frenken & Tonnaer BV www.frenken-tonnaer.nl
Greymans BV www.autobedrijfgreijmans.nl
Haanen Grondwerk BV www.haanengrondwerk.nl
Aannemersbedrijf Haex BV www.haexbv.eu
Tandartsenpraktijk Bas Hengeveld www.bashengeveld.nl
Hoera Kindercentra www.kindercentra.nl
Café Zaal de Hook www.cafedehook.nl
Il-leterb www.illeterb.nl
Isosfeer www.spouwmuurisolatieisosfeer.nl
Cafetaria Jaco www.cafetariajaco.nl
Woon Totaaladvies BV www.woontotaaladvies.eu
Janssen Kerres Peugeot Weert www.janssenkerres.nl
Jumbo Heerschap Boshoven www.jumboheerschap.nl
Point-S JW Banden Weert www.jwbanden.nl
Steenhouwerij Kanters www.kanters-weert.nl
Kootjes Eetcafé www.kootjeseetcafe.nl
Mc. Donalds www.mcdonaldsrestaurant.nl/nederweert/home
Mertens Bouwbedrijf www.mertens-weert.nl/
Hostellerie Munten www.hostelleriemunten.nl
Restaurant Mykonos www.restaurantmykonosweert.nl
P&A Fonteijn Transport BV  
Pearle Opticiens Weert http://www.pearle.nl/nl_NL/opticien/weert-langstraat
POOS Service BV www.poos-service.nl
Ronald Postma Schildersbedrijf www.ronaldpostma.nl
Profijt Meubel Weert www.profijtmeubel.nl
Scaftech Uitzendwerk BV www.scaftech.nl
Scheymans Houthandel BV www.houthandelscheijmans.nl
Richard Schroeten Makelaars www.richardschroeten.nl
Smolenaers Installatiebedrijf www.installatiebedrijfsmolenaers.nl
Stepco www.stepco.nl
PTC Peter Stultiëns  www.stuband.nl
Tabaktief van Bun www.tabaktief.nl
Theater de Huiskamer www.theaterdehuiskamer.nl
Tuin Modern www.tuinmodern.nl
Café Vreug of Laat www.facebook.com/CafeVreugofLaat
WBM Staal Service Centrum www.wbm.eu
Zanten Technical Supply & Service www.zanten.nl
Pluijmen Constructie www.pluijmen.nl
Smeets Schilderwerken Stein BV www.smeetsschilderwerkenstein.nl
Woodapple BV www.woodapple.info
Bistro de Umbelder www.de-umbelder.nl
Spierings Sloopwerken www.spieringssloopwerken.nl
Th. van Brussel Keurslager www.vanbrusselkeurslager.nl
Tostibar Dikke Mik www.tostibardikkemik.nl
Auto Meulen

www.automeulen.nl

Praktijk voor Kind en Gezin Weert www.martineklep.nl
Viadal

www.viadal.nl


Kleding Sponsoren:

Kaldi Weert www.kaldi.nl/winkel/kaldi-weert/
Ruud Smeets Interieurbouw www.interieurbouw-smeets.nl/
Broods fijnmetaal www.broodsfijnmetaal.nl
VHS www.vhs-administraties.nl
zwemschool Josefien www.zwemschool josefien.nl
AH Beheer  
Bas Hengeveld www.bashengeveld.nl
Hostellerie Munten www.hostellerie munten.nl
New day IT risk www.newdayriskservices.nl
WRS witgoed reparatie www.wrs-witgoedreparatie.nl
Woodapple BV www.woodapple.info
Cafe Zaal Beej Bertje www.beejbertje.nl



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!